Met

MET Collection

Italská módní značka pro ženy a dívky MET pokračuje novou kolekcí Podzim/zima 2017 v rozvíjení svého svébytného stylu zaměřeného na maximální podtržení ženskosti za pomoci nejnovějších módních trendů. Je určena zejména ženám a dívkám, kterým nechybí trocha odvahy ve zdůraznění svých půvabů. Trendem nadcházející zimní sezóny jsou modely doplněné kožešinovými detaily, zejména spodní lemy, lemy kapucí, rukávů a kapsy. Významná část kolekce je provedena ve velmi oblíbeném army stylu. Znovu se ve velké míře prosazuje…

Tommy Hilfiger

Men’s collection Tommy Hilfiger

Zde si můžete prohlédnout ukázku zboží z nové kolekce Tommy Hilfiger Jaro/léto 2017, která pro tento rok využívá spíše klidnější barevné tóny, stále je však založená na prvotřídních materiálech a pohodlných střizích. Ve své nabídce věrně zachycuje všechny trendy a rozmanitosti nadcházející letní sezony. Současná kolekce značkového oblečení Tommy Hilfiger je vhodná jak pro mladé lidi, kteří vyžadují především pohodlné oblečení pro volný čas i sport, tak i pro muže a ženy, kteří ocení elegantní a střízlivou módu vhodnou k nošení do práce nebo do města…

Blauer

Blauer collection

Představujeme vám také na českém trhu zatím nepříliš známou americkou značku Blauer. Přestože její kolekce obsahuje téměř všechny běžné kategorie oblečení, tak se tato značka proslavila především krásnými a špičkově zpracovanými bundami. Pokud si takovou bundu s visačkou Blauer USA pořídíte, tak si můžete být jistí, že jste své peníze utratili za skutečně kvalitní výrobek, který vám bude sloužit dlouhá léta a stále bude ozdobou vašeho šatníku.

Cycle

Cycle collection

Pokud patříte mezi hledače nových neokoukaných značek, které však mají vysokou módní úroveň, tak se značkou Cycle nešlápnete vedle. Jedná se o progresivní, avšak doposud na našem trhu málo známý italský label střední cenové kategorie, který nabízí odpovídající standard materiálů i zpracování. Jednotlivé kolekce mají široký záběr a pokrývají spektrum od základního denimu přes výrazné módní kreace až po téměř společenské oblečení.

Shops

Met store

Obchodní centrum Chodov
Roztylská 2321/19
148 00 Praha 4
1. patro
www.centrumchodov.cz
Tel: +420734124567
Sortiment: MET

Denim Store

Galerie Harfa
Českomoravská 2420/15a, 190 03 Praha 9 – Libeň
1. patro
www.galerieharfa.cz
Tel: +420739055598
Sortiment: MET, Hilfiger Denim

Emotion Store

Rytířská 17
111 00  Praha 1
Tel: +420739658610
Sortiment: Armani, Cycle, Blauer

E-shop

E-shop FOS

This e-shop is named Fashion Outlet Store, but it isn’t the real outlet. We offer reduced in price fashion from past collections that we sell in our brand boutiques. You can adventageously buy such brands as Tommy Hilfiger, MET, Fornarina, Pinko, Duvetica, Dior, Gucci, Chloé etc.

E-shop MET Store

In contrast to Fashion Outlet Store, e-shop MET Store is the place where we offer the latest fashion collection, the same  we actually sell in our brand boutiques. MET Store offers the best models from all fashion lines such MET, MET & Friends, MET in Blue, MET Diamonds and MET Girl.

Contacts

Gamata, s.r.o.
Sněžná 99
190 16 Praha 9
IČ: 27242200
DIČ: CZ27242200
Post address:
Denim Store
Galerie Harfa, 1.p
Českomoravská 2420/15a
190 03 Praha 9 – Libeň
www.gamata.cz
office@gamata.cz
+420739658610