Často kladené otázky

Dobrý den, je nabízené zboží Tommy Hilfiger originální? Při porovnání některých obrázků jsem narazila na drobné odlišnosti.

Jsme franšízantem značky Tommy Hilfiger a prodáváme výhradně zboží z originální distribuce. Pokud jste narazila na rozdílný vzhled stejně pojmenovaného zboží, tak originálem je rozhodně to naše. Na druhou stranu to ještě neznamená, že jste objevila padělek, jen se nemusí jednat o evropskou distribuci.

 

Dobrý den, prodáváte v obchodě Tommy Hilfiger v OC Chodov také Hilfiger Denim?

Hilfiger Denim prodáváme pouze v Denim Store Galerie Harfa Praha ve Vysočanech. Butik Tommy Hilfiger v OC Chodov nabízí pouze vyšší módní řady Menswear a Womenswear.

 

Píšete, že jste otevřeli první butik MET v Praze, ale já MET v Praze nakupuji již dávno.

V únoru 2014 jsme otevřeli první originální monobrandový butik MET v České republice v OC Chodov. Veškeré prodeje značky MET u nás byly až dosud realizovány pouze v multibrandových obchodech, což je případ i našeho Denim Store v Galerii Harfa, nebo úplně mimo oficiální distribuci.

Proč jste zavřeli obchod Fornarina v Obchodním centru na Chodově?

Rozhodli jsme se pro nahrazení značky Fornarina značkou MET, která má u nás vyšší prodejní potenciál. Fornarinu však prodáváme dál v OC Černý Most a v Denim Store na Harfě.

 

Prodáváte vaše zboží také na e-shopu?

Provozujeme e-shop Fashion Outlet Store (www.fashion-outlet-store.cz), ale na něm nabízíme pouze zlevněné oblečení z minulých kolekcí. Nové zboží Tommy Hilfiger nebo MET na e-shopu nenabízíme a franšízové smlouvy nám to ani neumožňují. Pokud však máte zájem o nějaký konkrétní výrobek a nemůžete si ho koupit v našem obchodě, můžeme vám jej zaslat prostřednictvím Fashion Outlet Store.

 

Dobrý den, na Vašich stránkách jsem objevil kupony na slevu 10%. Má tato sleva nějaké omezení?  A může být třeba i vyšší?

Tento slevový kupon žádné omezení nemá. Výše nákupu není nijak ohraničena a můžete si jej vytisknout, na kolik nákupů budete chtít. Pokud však při vašem prvním nákupu požádáte na pokladně našeho obchodu o registraci, tak můžete při pilném nakupování dosáhnout až na slevu ve výši 30%.

 

Prohlížel jsem si fotografie kolekcí Tommy Hilfiger a líbila se mi tam jedna fotbalová bunda. Chtěl jsem si jí koupit, ale ve vašem obchodě jí nemáte.

V tomto konkrétním případě již bylo zboží zřejmě vyprodáno. Obrázky jsou však pouze ukázkami nové kolekce a ne všechny modely, které Tommy Hilfiger připraví pro novou sezonu, také objednáme. Sortiment je velice široký a prakticky žádný prodejce nenabízí vše.

 

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli umožňujete vrácení zboží v určité lhůtě.

Peníze za zakoupené zboží nevracíme, ale do sedmi dnů umožňujeme jeho výměnu, ať již za jinou velikost nebo za jiný model. Pokud si nevyberete žádnou náhradu, tak vám můžeme poskytnout náhradu ve formě poukázek na nákup. Ty můžete využít třeba až po příchodu další kolekce nebo je někomu věnovat.

 

Můžete mi, prosím, sdělit, zda posíláte zboží z vašeho e-shopu i do zahraničí?

Přímo z objednávkového formuláře je možné zasílání pouze na Slovensko. Pokud máte zájem o zaslání do jiné země, tak je to možné na vyžádání a podle individuální kalkulace ceny dopravy. Zboží do zahraničí nezasíláme na dobírku.

 

Dobrý den. Zakoupil jsem si džíny Tommy Hilfiger Wilson, ale mám podezření, že nejsou originální. Podle čeho poznám, že jsou nebo nejsou pravé?

Na to neexistuje jednoznačná odpověď. Každý padělek má jinou úroveň a jistě existují i padělky od originálu velmi těžko rozeznatelné. V každém případě byste se měl podívat na rovnoměrnost švů, která je u značky Tommy Hilfiger vždy dokonalá. Dále se zaměřte na nášivky, knoflíky a cvočky na kapsách. Podívejte se v prodejně, jak mají vypadat, a porovnávejte. Padělkům také často chybějí potisky na podšívkách kapes a vnitřním lemování pasu. Výrobky z oficiální evropské produkce mají na vnitřních etiketách popisy v angličtině, francouzštině, němčině a španělštině, někdy též v italštině.

 

Ve vašem obchodě i na internetu nabízíte dost modelů MET jeans, které oficiální stránka metonweb.com nezná. Jsou to vůbec originály?

Webová stránka, kterou uvádíte, je oficiálním internetovým prodejním kanálem značky MET a nabízí pouze zboží, které má na skladě. V žádném případě to není katalog všech modelů. Občas se stává i to, že žádané zboží, které bylo vyprodáno a z nabídky zmizelo, je došito a znovu zařazeno do prodeje.

 

Značka MET in Jeans se často chlubí celebritami, které její oblečení nosí, zejména ve Spojených Státech. Jsou nějaké takové celebrity i u nás?

Značka MET je mezi našimi celebritami velmi oblíbená. Nemůžeme jmenovat ty, jejichž souhlas k tomu nemáme, ale tvářemi METu u nás jsou třeba modelky Diana Kobzanová a Lucie Hadašová nebo zpěvačka Dara Rolins.

 

Zdravím vás. Zajímalo by mě, zda Hilfiger Denim na Chodově patří také firmě Gamata?

Butik Hilfiger Denim v OC Chodov patří konkurenční společnosti, my prodáváme Hilfiger Denim v Galerii Harfa ve Vysočanech.

 

Přeji krásný den. Máte nějakého smluvního krejčího, u kterého by byla záruka kvalitní opravy bundy Tommy Hilfiger?

Samozřejmě. Máme prověřeného krejčího jak v OC Chodov, tak v Galerii Harfa.

 

V minulosti jsem nakupovala oblečení v butiku Fornarina na Chodově, ale místo něj je tam nyní MET. Kdo přebírá záruky za Fornarinu, kdybych chtěla něco reklamovat?

Zboží Fornarina můžete nadále reklamovat na stejném místě, tedy v současné prodejně MET. Reklamovat jej můžete i v Denim Store Galerie Harfa.

 

Dobrý den. Není mi úplně jasné značení některých velikostí. Máte někde nějakou tabulku, ze které by se to dalo vyčíst?

Tabulky velikostí máme na našem e-shopu: http://www.fashion-outlet-store.cz/tabulky-velikosti/. Zde si můžete otevřít oficiální tabulky velikostí Tommy Hilfiger a je tam i tabulka velikostí pro italské značky MET a Fornarina. Obecně se dá říci, že značka MET šije většinu modelů hodně na tělo a je třeba s tím při volbě velikosti počítat.

 

Dobrý den, bylo by možné odebírat od vás velkoobchodně zboží Tommy Hilfiger?

Je nám líto, ale franšízová smlouva nám přeprodávání zboží neumožňuje. Značka Tommy Hilfiger si zakládá na přísné kontrole všech prodejců a nepřipustí, aby zboží z její distribuce směřovalo k neoficiálním obchodníkům.

 

Hezký den, vlastním docela drahý zimní kabát Tommy Hilfiger, u kterého jsem ztratila ozdobný knoflík a náhradní, který byl přiložený, nemohu najít. Bez něj je kabát prakticky nepoužitelný. Dá se nějak objednat náhradní?

Pokud jste kabát kupovala u nás, tak přijďte a zkusíme knoflíky objednat. Někdy se to povede, ale není to pravidlem.