O nás

Firma Gamata byla založena v roce 2002 jako společnost s ručením omezeným, zabývající se maloobchodním prodejem módního oblečení. Po nesmělých začátcích s jedním pardubickým multibrandovým butikem firma získala zastoupení pro Hilfiger Denim známé světové oděvní značky Tommy Hilfiger. V roce 2006 byl otevřen butik ve významném pražském nákupním centru OC Chodov. Dva roky nato získala firma Gamata franšízu na kompletní značku Tommy Hilfiger a otevřela značkovou prodejnu ve Vodičkově ulici v Praze, která se tak stala prvním oficiálním butikem této značky v České republice.

Po několikaletém úspěšném provozu, v reakci na přesun kupujících do obchodních center, byla otevřena reprezentativní prodejna Tommy Hilfiger v nových prostorách OC Chodov a Vodičkova byla následně opuštěna. V sousedství našeho obchodu na Chodově se nám podařilo získat menší obchodní prostor, ve kterém jsme začali nabízet mladou italskou značku Fornarina. V roce 2012 jsme otevřeli multibrandový butik Denim Store v Galerii Harfa, kde nabízíme značky Hilfiger Denim a MET, což je další italská značka s mladou progresivní módou. Zároveň se toto místo stalo základnou pro náš internetový obchod Fashion Outlet Store, ve kterém nabízíme zlevněné zboží z minulých kolekcí.

Na počátku roku 2014 jsme skončili s nabídkou značky Fornarina a na jejím místě vznikl první český MET Store, tedy exkluzivní butik, nabízející víceméně ucelenou kolekci značky MET. Naší nejnovější akvizicí je potom další butik v Galerii Harfa, který nese název Outlet Store a vyprodáváme v něm naše starší kolekce Tommy Hilfiger, MET, Duvetica, Ralph Lauren, Pinko, Kenzo a k tomu širokou nabídku luxusní dětské módy takových značek, jako například Dior, Chanel, Chloé, Galliano, Moschino a další. V každém z těchto obchodů na vás čeká široká nabídka módního oblečení a vstřícný profesionální personál.